In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

banner kupuje

Dogtrekking Katowice

piknik psi

Zapraszamy wszystkich wózkowiczów z psami na dogtrekking do Katowic!! Już 16 października od 10.00 spotykamy sie na terenie Ośrodka Szkolenia Psów w Katowicach przy ulicy Obrońców Westerplatte 130. Specjalnie dla nas w progranie trasa przystosowana do przejazdu wózków. Po spacerze zabawa dogoterapeutyczna z przeszkolonymi psami, ognisko z poczestunkiem, kiełbaska, herbata, kawa. Koszt: 15 zł za dziecko z opiekunek, każdy kolejny towarzysz 10 zł. 

 

 

 

 

 

 

 

Sportowy dzień otwarty

IMG 0653 001Już 31 lipca zapraszamy na dzień otwarty!

Spotykamy się o 9.30 w Łące na terenie Ośrodka Sportów Wodnych MORiSu Pszczyna. Dla dzieci i młodzieży przewidziane są warsztaty sportowe na wodzie i lądzie. Dla dorosłych i grupy rodziców w planie są wykłady o tematyce medycznej. Stałymi tematami dyskusji na forach i konferencjach stał się temat pęcherza neurogennego, cewnikowanie oraz zakotwiczenie rdzenia.

Program sportowy dla dzieci realizujemy w godzinach od 10.00 do około 17.00.

Wszystkich gości, którzy dokonali zgłoszenia telefonicznego zapraszamy na rozpoczęcie  o 9.30.

Dokładny adres: 43- 241 Łąka ul. Piotra Skargi 44

III Edycja Warsztatów

lalka.cewnikowanieInformujemy, że zakończyliśmy III Edycję Warsztatów urologicznych w Pracowni Uroterapeutycznej Fundacji!

Warsztaty jak co roku skierowane były głównie do podopiecznych w wieku szkolnym, którzy szkolili się z samocewnikowania, podczas warsztatów odbywały się również konsultacje urologiczne dzieci w róznym wieku oraz spotkania dla rodziców dzieci najmłodszych. W roku szkolnym 2015/2016 spedzilismy 70 godzin na warsztatach a odwiedziło nas 44 podopiecznych. Jak co roku warsztaty prowadziły: Pani Dr Agnieszka Pastuszka- urolog i chirurg dziecięcy oraz Pani Agata Zapała- Adamczyk- pielęgniarka z GCZDz. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kolejne warsztaty już we wrześniu.

 

Szczególne podziekowania kierujemy do firmy Coloplast, która od lat wspiera funkcjonowanie Pracowni Uroterapeutycznej oraz towarzyszypodczas usamodzielniania się naszych podopiecznych. 

Dzień otwarty

dzien.otwarty

Nasze wakacje się zbliżają!! Szkolenie żeglarskie będzie pełne niespodzianek! Podczas naszego turnusu koło Pszczyny korzystamy z gościnności MORiSu Pszczyna i organizujemy "Dzień Otwarty" dla wszystkich przyjaciół, wiernych fanów Aktywnej Spiny i tych, którzy chcą się z nami bliżej zapoznać. Szczególne zaproszenie dla dorosłych osób z rozszczepem kręgosłupa! W programie: zajęcia wodne, żagle, szermierka, wykłady medyczne!

To wszystko już 31.07.2016 na Ośrodku Sportów Wodnych Łąka MORiSu Pszczyna. 

Udział w dniu otwartym jest bezpłatny a wstęp na teren Ośrodka dla osób niepełnosprawnych wynosi 1 zł (zgłoszenia przyjmujemy w biurze Fundacji 503 005 408)

Kalendarium

sklepik

Sponsorzy

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Partnerzy

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Facebook

Licznik odwiedzin

317464
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Wszyscy odwiedzający
26
2715
6309
317464

powered by Nataltec 2014