ul. Medyków 16, 40-752 Katowice
tel.: 503 005 408
fundacja@spina.com.pl

Dołącz do naszej SPINAkcji!

Biegasz, jeździsz na rowerze, a może uwielbiasz chodzić po górach lub uprawiasz inny sport? 🏃‍♂️ A co, gdyby Twoja pasja mogła zmieniać świat? Zbliżające się miesiące są idealnym czasem, aby Twoją ulubioną aktywność sportową przekuć w dobro i wsparcie dla naszych Spiniaków! 💜

Obrazek przedstawiający góry i aktywności sportowe: wspinaczkę, kolarstwo i bieganie. Na obrazku jest też napis Czas na SPINAkcję i logo fundacji - różowy ślimak.

❓ Jak możesz pomóc ❓

🚴‍♀️Wybierz aktywność: może to być bieganie, jazda na rowerze czy wspinaczka po górach – wybierz to, co uwielbiasz!

📧 Skontaktuj się z nami: wyślij wiadomość na fundacja@spina.com.pl lub na naszego Messengera albo Instagrama. Napisz kilka słów o sobie, opisz pomysł na Twoją SPINAkcję, planowany czas i termin jej trwania, przebieg trasy, im więcej szczegółów tym lepiej 😉 Razem wyznaczymy cel i stworzymy opis zbiórki, która będzie prowadzona równolegle do Twojej SPINAkcji!

🌅 Ruszaj w drogę: będziemy Ci kibicować od momentu startu aż do przekroczenia (umownej 😉) linii mety! W naszych mediach społecznościowych na bieżąco będziemy relacjonować Twoje postępy, opisywać przygody na trasie, dzielić się Twoimi refleksjami i zdjęciami, a przy tym promować zbiórkę.

📣 Podziel się swoimi postępami z innymi: udostępnij informacje o Twojej SPINAkcji i zbiórce wśród rodziny, znajomych i współpracowników, na swoich profilach w mediach społecznościowych. Zainspiruj innych do działania i pomagania!

👏 A na koniec: bądź dumny z siebie, z osiągniętego przez siebie celu i tego, że mimo (gwarantowanego) ogromnego zmęczenia, możesz razem z nami pomóc Spiniakom! Każda złotówka, którą uda się zebrać, będzie miała ogromne znaczenie dla naszych podopiecznych!

Razem możemy zdziałać niesamowite rzeczy! Dołącz do SPINAkcji i połącz swoją pasję z działaniem na rzecz dzieci i dorosłych z rozszczepem kręgosłupa! 💪

By Was zainspirować, przypominamy dotychczasowe akcje, w których brali udział: Jarek, Janusz i Mirek, Kasia i Damian, a także Mateusz 🫶