ul. Medyków 16, 40-752 Katowice
tel.: 503 005 408
fundacja@spina.com.pl

Subkonto jest wydzieloną częścią konta, na którym w zależności od określonego w porozumieniu celu gromadzone są wpłaty na rzecz konkretnej osoby. Środki gromadzone na subkoncie pochodzą od darczyńców, do których zwraca się rodzina, przyjaciele, znajomi i osoba zainteresowana.

Żeby założyć subkonto, należy być podopiecznym naszej fundacji, wypełnić i odesłać do nas porozumienie w dwóch podpisanych egzemplarzach (naciśnij tutaj).

Subkonto upoważnia do zbierania darowizn i środków z 1,5%. Jeśli podopieczny ma jakieś środki, to może ubiegać się o refundację faktur – za leki, rehabilitację, turnusy, sprzęt specjalistyczny, itp. Z tych środków można refundować udział w biwaku/obozie/konferencji/ warsztatach ortopedycznych. Faktury, rachunki i ewidencje przebiegu pojazdu (nie refundujemy faktur/paragonów za benzynę) mogą być wystawione maksymalnie rok wstecz od daty wysłania ich do nas. Powinny zawierać prośbę o refundację zawartą w porozumieniu. Faktury mogą być wystawiane albo bezpośrednio na naszą fundację lub na rodzica/opiekuna/podopiecznego.

W razie pytań dotyczących subkont zapraszamy do kontaktu a.bilkowska@spina.com.pl

Możesz poznać stan swojego subkonta, logując się za pośrednictwem naszej strony. Dodatkowo wspomagamy Cię i Twoją pociechę dodatkowymi działaniami marketingowymi. Jeśli wyrażasz zgodę na udostępnienie wizerunku na naszej stronie internetowej, wyślij mailem krótki opis Twojego dziecka wraz ze zdjęciami. Dołożymy wszelkich starań, by wesprzeć Twoje działania.