ul. Medyków 16, Katowice
503 005 408
fundacja@spina.com.pl

Created with Sketch.

Twoje Subkonto

Subkonto jest wydzieloną częścią konta, na którym w zależności od określonego w porozumieniu celu gromadzone są wpłaty na rzecz konkretnej osoby. Środki gromadzone na subkoncie pochodzą od darczyńców, do których zwraca się rodzina, przyjaciele, znajomi i osoba zainteresowana.

Żeby założyć subkonto należy być podopiecznym naszej fundacji, wypełnić i odesłać do nas porozumienie w dwóch podpisanych egzemplarzach (naciśnij tutaj).

Subkonto upoważnia do zbierania darowizn i środków z 1%. Jeśli podopieczny ma jakieś środki, to może ubiegać się o refundację faktur – za leki, rehabilitację, turnusy, sprzęt specjalistyczny, itp. Z tych środków można refundować udział w biwaku/obozie/konferencji/warsztatach ortopedycznych. Faktury, rachunki i ewidencje przebiegu pojazdu (nie refundujemy faktur/paragonów za benzynę) mogą być wystawione maksymalnie rok wstecz od daty wysłania ich do nas. Powinny zawierać prośbę o refundację zawartą w porozumieniu. Faktury mogą być wystawiane albo bezpośrednio na naszą Fundację lub na rodzica/opiekuna/podopiecznego.

W razie pytań dotyczących subkont zapraszamy do kontaktu a.bilkowska@spina.com.pl

Możesz poznać stan swojego subkonta logując się za pośrednictwem naszej strony. Dodatkowo wspomagamy Ciebie i Twoją pociechę dodatkowymi działaniami marketingowymi. Jeśli wyrażasz zgodę na udostępnienie wizerunku na naszej stronie internetowej, wyślij mailem krótki opis Twojego dziecka wraz ze zdjęciami. Dołożymy wszelkich starań wsparcia Twoich działań.