ul. Medyków 16, Katowice
503 005 408
fundacja@spina.com.pl

Created with Sketch.

Fundacja Spina powstała z zaangażowania i troski o dzieci, bo tworzyła ja mama maluszka, któremu przyszło zmierzyć się z wszystkim tym co kryje się pod nazwą rozszczep kręgosłupa.

Pierwsze lata działalności to głównie praca z dziećmi i ich rodzicami, ale czas biegnie bardzo szybko, zwykle szybciej niż byśmy chcieli. Ten maluszek ma już dzisiaj czternaście lat, a do fundacji trafia coraz więcej dorosłych z rozszczepem kręgosłupa, czy to jako pracownicy, wolontariusze, czy też jako podopieczni, mający swój dorosły świat. Ten świat różni się znacznie od świata dzieci i ich rodziców zwykle bardzo zaangażowanych w leczenie, rehabilitację i rozwój swoich dzieci.

Dorośli mają wielki apetyt na samodzielne, pełnowartościowe i pełnowymiarowe życie, a Fundacja Spina chce stanowić dla nich wsparcie.

Żebyśmy mogli to mądrze robić to proponujemy Wam dorosłym ankietę, która pozwoli nam zobaczyć jakie są wasze prawdziwe potrzeby. Nie chcemy Wam z góry narzucać zajęć, tematów, wykładów, które nam wydają się właściwe. W zamian proponujemy otwarty panel, który sami moderujecie. Na początek odpowiedzcie proszę na pytania ankiety. Obiecujemy, że nie będzie długa i nużąca, a wnioski, które z niej wyciągniemy posłużą nam do zajęcia się tworzeniem tego co jest Wam potrzebne.

Tutaj znajdziecie link do ankiety.

Zapraszamy!

Zróbmy to razem- Fundacja Spina!