ul. Medyków 16, 40-752 Katowice
tel.: 503 005 408
fundacja@spina.com.pl

Meet Me On The Top, czyli kontynuacja Rozmów na 501km

Udało się! W sobotę, 25.07.2020, o godzinie 14 w samym centrum, skąpanego słońcem Ustronia powitaliśmy Jarka i Janusza, naszych piechurów, którzy przeszli Główny Szlak Beskidzki, a zrobili to wszystko po to, aby wesprzeć naszą fundację – projekt SOS dla Rozszczepu Kręgosłupa.

Bardzo im dziękujemy za inicjatywę i trud oraz za to, że dzięki ich relacjom mogliśmy na bieżąco wędrować razem z nimi i podziwiać piękne okoliczności przyrody polskich gór. Wspomnienie tych chwil zostało uwiecznione w kadrze aparatu i w relacjach zamieszczonych na portalu Nowe Info.

Poniższe linki pozwolą wam jeszcze raz przeżyć przygodę. Kliknij i wędruj.

Początek projektu

Bieszczadzkie klimaty

Urok Cisnej i Siekierezada

Góry dymią, znów napoił je deszcz…

Bliskie spotkania z naturą

Beskid Niski sercu bliski

Cudowne źródełko

Krok w historię

Niespodzianka w trasie

Spotkanie z Diablakiem

Finisz!

My nie ustajemy w wyzwaniach, akcja #Rozmowyna501km została zakończona, a my startujemy z wyzwaniem #meetmeonthetop! Akcja trwa od 29.07.2020 r. – 31.08.2020 r.

Każdy z nas ma „top” swoich własnych możliwości, może nim być zdobywanie szczytów, pokonywanie pieszych dystansów czy pokonywanie akwenów wodnych. Każdy z nas może przekroczyć swoje możliwości. MOŻESZ PRZEKROCZYĆ JE I TY! Włącz się do działania, nagrywając filmik ze swojego osiągnięcia, zamieść go na Facebook’u, nominuj kolejne osoby oraz wpłać nawet niewielką kwotę na naszą zbiórkę, której celem jest wsparcie projektu SOS dla RK, czyli pomoc najmłodszym spiniakom. → https://zrzutka.pl/4bvnra

#meetmeonthetop #FundacjaSpina #ZróbmytoRazem