ul. Medyków 16, Katowice
503 005 408
fundacja@spina.com.pl

Created with Sketch.

Spinowy zawrót głowy -biwak w Łące.

Słońce, wiatr i dobra zabawa. W takich warunkach odbył się biwak Fundacji Spina. Tym razem trwał on cztery dni od 16.06.- 19.06.22r. i odbył się, już tradycyjnie na terenie Ośrodka Sportów Wodnych – MORiS w Łące.

Program był bogaty i atrakcyjny. Zadbaliśmy o aktywności sportowe, ale nie zabrakło również zajęć artystycznych i warsztatów psychologicznych. Odbyło się również spotkanie wolontariuszy Programu SOS dla Pacjentów z Rozszczepem Kręgosłupa, które poprowadziła pani psycholog, coach Honorata Bołoz, natomiast Elżbieta Brol zaproponowała warsztaty mindfulness dla dzieci i rodziców.

 Dzięki Firmie Vital- Med uczestnicy biwaku mieli możliwość zapoznania się i wypróbowania najnowszych modeli wózków, sprzętu rehabilitacyjnego. Kolejną atrakcją były zajęcia z psami- dogoterapia.

Las, łąki to świetne miejsce do przeprowadzenia nocnej gry terenowej pod czujnym okiem edukatorki Doroty Kozioł- Żurawskiej. A dla strudzonych wędrówką, zajęcia artystyczne z “Manufakturą rzeczy. niepowtarzalne” Anna Skrzypiec. A wieczorem ” Hawajska zabawa”, tańce, karaoke razem z Moniką Osadnik i długie Polaków rozmowy. Ranek sprzyjał zajęciom na wodzie – żagle, kajaki, rowerki wodne, supy.

Czas spędzonych w takich okolicznościach natury i w takim gronie zaowocował nowymi znajomościami i mnóstwem pięknych wspomnień.

Brak komentarza

Dodaj Twój komentarz